Změnit velikost textu   Napsat e-mail   Verze pro tisk

Mé zkušenosti s placenými tipy + tip

tipy a analýzy na sázení
TipNaTip.cz - nejlepší tipy na sázení a analýzy sázkaře - http://www.tipnatip.cz

Mé zkušenosti s placenými tipy + tip

Příspěvekod stojit22 » 29. října 2018 12:14

Já jsem vyzkoušel dost těchto stránek ale ted sazím s winnertips.cz a jsem spokojený.
stojit22
 

Mé zkušenosti s placenými tipy + tip

Příspěvekod pepa » 13. prosinece 2018 2:52

Taky jsem jich pár vyzkoušel, ale nic moc, až po čase jsem se naučil vydělávat sám a jsem spokojený i když to trvalo na strategii 4 roky , ale ted se to vyplací a neplatit nikomu žadné koruny ;)
pepa
 

Mé zkušenosti s placenými tipy + tip

Příspěvekod Standa » 25. června 2019 8:37

Zdravím, radím dobře vyhnout se placeným tipům na sázení a sázkovým poradenstvím, minimálně "osvědčeným" firmám jako Vojtovo Sázení (které z nepochopitelných důvodů stále funguje), Klárky tipy, OK sázky, Investiční sázení, Král sázení apod.

Když už si budete placené tipy chtít pořídit, vždy si o dané stránce přečtěte a najděte co nejvíc informací různě po internetu, ať případně nenaletíte podvodníkům.. :roll: Stejně si myslím, že je třeba spoléhat nejlépe jen sám na sebe :mrgreen:
Standa
 

Mé zkušenosti s placenými tipy + tip

Příspěvekod Kolibrik12 » 3. února 2020 21:20

Za mě určitě turbod****@seznam.cz.
Tenhle týpek mě naučil sázet tak že to teď mám jako 2.výdělek.opravdu klobouk dolů a za litr plus litr až po zisku.musim rict ze konečně poctivej a spolehlivej machr v oboru sázení.Takze díky němu nemusím platit ani 1kc za tipy.
Kolibrik12
nový člen
 
Příspěvky: 4
Registrován: 3. února 2020 20:18

Mé zkušenosti s placenými tipy + tip

Příspěvekod Kolibrik12 » 3. února 2020 21:23

Za mě určitě turbod******@seznam.cz.
Tenhle týpek mě naučil sázet tak že to teď mám jako 2.výdělek.opravdu klobouk dolů a za litr plus litr až po zisku.musim rict ze konečně poctivej a spolehlivej machr v oboru sázení.Takze díky němu nemusím platit ani 1kc za tipy.
Kolibrik12
nový člen
 
Příspěvky: 4
Registrován: 3. února 2020 20:18

Re: Mé zkušenosti s placenými tipy + tip

Příspěvekod Langusta1982 » 6. února 2020 11:54

K *****@seznam.cz se musím taky vyjádřit a říct že potom co jsem zkusil různé možnosti úspěšného sázení tak vše bylo k ničemu.Ale tento člověk mě velmi mile překvapil a nastartoval své úspěšné sázení. A teď díky němu jsem hodně v plusu.muzu jen souhlasit je to borec
Langusta1982
nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 3. listopadu 2019 2:24

Re: Mé zkušenosti s placenými tipy + tip

Příspěvekod Pikachu1961 » 28. února 2020 16:19

Ahoj sazkari.Taky jsem začal spolupracovat s tímhle člověkem.asi pred týdnem z *****@seznam.cz. Líbí se mi,že ke každému má individuální přístup.Jsem začátečník při sázení a tolik věcí co mi ukázal a naučil mě. 100% spolehlivost jsem moc rád,že jsem se mohl tolik naučit od profika teď aspoň nemusím platit nesmyslně tisíce měsíčně podvodníkům.Kdo se chce zlepšit v sázení toto má smysl.
Pikachu1961
nový člen
 
Příspěvky: 2
Registrován: 28. února 2020 16:08

Mé zkušenosti s placenými tipy + tip

Příspěvekod Krutibrk1 » 24. května 2020 21:48

Taky jsem zkusil *****@seznam.cz
Taky hodnotím velmi pozitivně
Doporučuji všem co se jim dlouhodobě nedaří a chtějí se sázením skončit.
Krutibrk1
 

Re: Mé zkušenosti s placenými tipy + tip

Příspěvekod pierre » 19. června 2020 9:50

Pokaždé jiné uživatelské jméno, ale stále stejný člověk si děla reklamu na svoje placené tipy, tak pozor na něj - email zcenzurován na *****@seznam.cz
jsem admin tohoto fóra ;-)
Uživatelský avatar
pierre
Administrátor
 
Příspěvky: 144
Registrován: 10. října 2008 22:43

Re: Mé zkušenosti s placenými tipy + tip

Příspěvekod Kolibrik12 » 27. června 2020 5:45

pierre píše:Pokaždé jiné uživatelské jméno, ale stále stejný člověk si děla reklamu na svoje placené tipy, tak pozor na něj - email zcenzurován na *****@seznam.cz

Nebo jste až příliš poblouznrny tak tu u adminu bývá.A i kdyby tomu tak bylo,tak to co lidi učí a umí tak to klobouk dolů
Kolibrik12
nový člen
 
Příspěvky: 4
Registrován: 3. února 2020 20:18

PředchozíDalší

Zpět na tipy a analýzy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron