Změnit velikost textu   Napsat e-mail   Verze pro tisk

Tipsport mě okradl !!!

Fortuna, TipSport, Sazka, Chance, SynotTip aj.
KursovéSázky.info - podrobné informace o online sázení - http://www.kursovesazky.info

Tipsport mě okradl !!!

Příspěvekod MikiS29 » 22. října 2014 14:17

Tipsport jsou zloději !!! Tipsport mě okradl o 2.342 CZK !!! Vystornovali mi výherní tiket (samozřejmě až po dohrání zápasu, když bylo známo, že můj tým vyhrál) a když jsem jim psal email, abych se zeptal na důvod stornování, tak mi řekli, že zápas stornovali kvůli tomu, že místo týmu "Virtus Pro" byl vypsán tým "Virtus Polar". Vtip je v tom, že k žádné záměně týmu dojít nemohlo, protože tým s tímto názvem existuje pouze jeden a to se jménem "Virtus Pro Polar" !!! Na další email, kde jsem uvedl spoustu faktů, že se snad jedná o laciný žert, už se ani neobtěžovali odpovědět !!!

Zde je tiket:

https://www.tipsport.cz/ViewUsersTicket ... 0A&popup=1

Zde je stránka, kde můžete najít oficiální výsledek (1:0 pro můj tým):

http://www.gosugamers.net/dota2/tournam ... sers-dota2

Sdílejte, posílejte to dál a v nejlepším případě přestaňte s touto zlodějskou sázkovou kanceláří sázet !!!
MikiS29
nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 22. října 2014 14:13

Re: Tipsport mě okradl !!!

Příspěvekod Mac » 19. června 2015 14:40

Vypusť to rychle z hlavy. Já byl díky TS podávat vysvětlení na PČR. Ale ony ty naše sázkovky dospějou. Toho bych se zase nebál. A i ten Tipsport mám pořád rád.
Mac
nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 1. dubna 2015 11:22
Bydliště: ČR

Re: Tipsport mě okradl !!!

Příspěvekod cmelakp » 26. dubna 2016 8:20

České sázkovky jsou neuvěřitelně vyčůrané!Mně zase Sazkabet po několikeré výhře začal krátit vklady až na méně než pět procent!Po mém mejlu mi odpověděli,že je to vše v pořádku a oni vlastně mají právo provádět s vašimi vklady to,co uznají za vhodné! Pokud jim strkáte penízky a prohráváte,žádné limity neexistují,ale běda,když několikrát vyhrajete,to se jim zatraceně nelíbí!Naštěstí je lehké řešení - sázet tam,kde vás neomezují!
cmelakp
nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 26. dubna 2016 8:12

Re: Tipsport mě okradl !!!

Příspěvekod michal222 » 7. září 2016 9:45

Nebolo by to prvý krát, čo niektorá zo sázkových kancelárii niečo podobné urobila. Ako už bolo spomenuté, pokiaľ vyhrávaš, nie si pre nich vhodný zákazník. Chcú tých, čo prehrávajú. Nevšimnú si ťa, ak budeš mať iba približne vyrovnaný počet výhier a prehier, alebo ak prehry budú prevládať. Osobne som to vyriešil tak, že mám účty vo viacerých sázkových kanceláriach a vyberám si, v ktorej práve budem sázet. K tipsportu sa v poslednej dobe obraciam pomenej, momentálne je u mňa asi najlepšia victoriatip. Aj po niekoľkých výhrach v rade, hoci iba menších, zatiaľ nemali žiadne opatrenia. Čo celkom vítam.
michal222
nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 7. září 2016 9:40

Tipsport mě okradl !!!

Příspěvekod Opavský drak » 1. června 2020 10:07

Borci stačí záměna jednoho písmena a stornuji ti výhru vše mají v obchodních podmínkách...dokonce ti můžou zablokovat účet pro podezření z manipulace se zápasy.
Nebo vypne kurzy na 10minut...abys nemohl použít cashout.a čeká góly a zapne je třeba au to je 2:0.
Já třeba chtěl se sázením skončit ale pak jsem našel velmi dobré recenze na borce *****@seznam.cz
Tak jsem to zkusil...a je to fakt machr mohu jen doporučit
Kdyby každý byl takhle poctivej a takový eso.Jinak pamatuji jak mi říkal že zná jednoho co měl kurz 200 za 100kc...Borci otočili v 88.min.a 90.min..z 1:2 na 3:2...A vrátili mu vklad a když tiket reklamoval odepsali mu že se jednalo o selhání lidského faktoru prostě booky ten kurz neměl vypsat.a ať si přečte obchodní podmínky. Mazec
Jak říkám pokud máte zájem o to být fakt úspěšný doporučuji kontaktovat toho borce..cena ??2000kc ...na dvakrát takže 1000kc a až potom dalších 1000kc.
Opavský drak
 


Zpět na České a Slovenské sázkové kanceláře - kamenné i online

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron