Změnit velikost textu   Napsat e-mail   Verze pro tisk

Mé zkušenosti s placenými tipy + tip

tipy a analýzy na sázení
TipNaTip.cz - nejlepší tipy na sázení a analýzy sázkaře - http://www.tipnatip.cz

Mé zkušenosti s placenými tipy + tip

Příspěvekod fakeman » 12. července 2012 1:45

Jak vidím, mají zde někteří 100% fixed zápasy - pozor na to - asi víte proč ;-).
Už jsem prošel možná desítkama různýma stránkama, kde Vám za peníze, nebo část z výhry dali tip a výsledek? Půlka byli podvodníci, další spoustě "prodavačů" to nešlo, pár jich bylo vyrovnaných (vyrovnané prohry/výhry), ale když jste si odečetli náklady na placení tipů, byli jste v mínusu.
Celkově jsem do takových podvodníků nastrkal cca 40 000 kč ! Ano moje blbost.
Jediné dva seriozní weby, u kterých jsem byl skutečně spokojen jsou tipmax.cz ti ale skončili s rozšiřováním klientely a tak zrušili web a můj oblíbenější, u kterého jsem už cca rok a je stále funkční: profitip24.com
Ale upozorňuji, že je to skutečně jen pro lidi, co to myslí se vsázením vážně.
Za ten rok jsem s nimi v plusu cca 110 000-130 000 kč, což si myslím, že je vcelku slušné.
fakeman
 

Mé zkušenosti s placenými tipy + tip

Příspěvekod trew » 15. července 2012 22:04

Nechapu proc by funkcni web (tipmax) prestal pribirat cleny, vzdyt se tim pripravuje o zisk.
Nebo tomu nerozumim, v kazdem pripade bych rad do klubu :-)
trew
 

Mé zkušenosti s placenými tipy + tip

Příspěvekod fakeman » 29. července 2012 10:44

trew píše:Nechapu proc by funkcni web (tipmax) prestal pribirat cleny, vzdyt se tim pripravuje o zisk.
Nebo tomu nerozumim, v kazdem pripade bych rad do klubu :-)


Byl jsem s nimi dost dlouho, byla to úplně jiná liga, v ČR se něco takového jen tak nenajde - free tipy byly vysoce ziskové, narozdíl od drtivé většiny free tipů, které najdete na netu (pohybovaly se mezi 20-400% zisku za měsíc).
Schválně - najdětemi web, kde dávají free tipy a jsou každý měsíc v plusu.

U placených tipů jim o zisky nešlo, sázením se živili, tohle měli jen jako takové peníze navíc, proto udělali uzavřenou skupinku 10 lidí, kteří budou odebírat tipy dál. Za ty drobné se jim údajně nevyplatilo stále někomu na něco odepisovat atd. radši chtěli mít čas na tipy.

Já se bohužel do této skupinky nedostal (proběhlo losování). :(

Je zde nějaký šťastlivec? Možná by nám mohl napsat, jak to tam funguje dál a jestli by nevzali nějaké další sázkaře.
fakeman
 

Mé zkušenosti s placenými tipy + tip

Příspěvekod komo226 » 12. srpna 2012 17:39

fakeman,, mozes sa mi ozvat na email, rad by som sa porozpraval, tiez skusam velke mnozstvo stranok a som dost v minuse samozrejme, mozme si vymenit skusenosti a nieco vymysliet, moj email

modroocko622(a)azet.sk
komo226
 

Mé zkušenosti s placenými tipy + tip

Příspěvekod hlavneslusne » 5. ledna 2013 21:58

Zdravím zdejší sázkaře,pokud by vás zajímalo něco k tomuto tematu jaká je realita,doporučuji tento článek http://www.realbetting.info/clanky/placene-tipy/
hlavneslusne
nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 5. ledna 2013 21:52

Re: Mé zkušenosti s placenými tipy + tip

Příspěvekod beda1980 » 28. dubna 2013 13:14

Vyzkoušel jsem mnoho tipařských webů, placené i free, nicméně vždy jsem se vrátil k tomu, co mi funguje od roku 2007, k jistým sázkám (surebets). Kdo říká, že to nejde, tak to buď nikdy nezkusil, nebo se nechal odradit prvním problémem. Opravdu nic není bez práce. I surebetting vám zabere hodně času než se to naučíte a určitě kvůli své nepozorností projedete i nějaké sázky. Kolo jste taky nevyhodili po prvním pádu z něj, ale zkusili jste na něj sednout znovu...
Kdo chce poradit nebo pomoct, ozvěte se mi. better.bets(a)seznam.cz
Naposledy upravil beda1980 dne 23. září 2014 21:58, celkově upraveno 2
beda1980
nový člen
 
Příspěvky: 2
Registrován: 28. dubna 2013 13:00

Příspěvekod Lukas » 28. února 2014 12:07

S placenými tipy nemám moc zkušeností, ale sázím občas podle nějakých free tipů a zatím se mi vede dobře. Ať se daří.
Lukas
 

Mé zkušenosti s placenými tipy + tip

Příspěvekod Alois » 24. září 2014 11:21

fakeman píše:Jak vidím, mají zde někteří 100% fixed zápasy - pozor na to - asi víte proč ;-).
Už jsem prošel možná desítkama různýma stránkama, kde Vám za peníze, nebo část z výhry dali tip a výsledek? Půlka byli podvodníci, další spoustě "prodavačů" to nešlo, pár jich bylo vyrovnaných (vyrovnané prohry/výhry), ale když jste si odečetli náklady na placení tipů, byli jste v mínusu.
Celkově jsem do takových podvodníků nastrkal cca 40 000 kč ! Ano moje blbost.
Jediné dva seriozní weby, u kterých jsem byl skutečně spokojen jsou tipmax.cz ti ale skončili s rozšiřováním klientely a tak zrušili web a můj oblíbenější, u kterého jsem už cca rok a je stále funkční: profitip24.com
Ale upozorňuji, že je to skutečně jen pro lidi, co to myslí se vsázením vážně.
Za ten rok jsem s nimi v plusu cca 110 000-130 000 kč, což si myslím, že je vcelku slušné.



Ahoj. profitip24 se mi docela líbí. Bereš od nich ještě tipy? Komunikují, když potřebuješ?
Alois
nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 24. září 2014 11:16

Mé zkušenosti s placenými tipy + tip

Příspěvekod msn333 » 5. října 2014 19:10

Zdravím, vyzkoušel jsem zatím jen pár webů s placenými tipy... většinou jsem byl sice v zisku, ale ne zas tak moc. Narazil jsem teď na novou stránku, kde to vypadá zatím velmi nadějně. tipeman.cz
msn333
 

Mé zkušenosti s placenými tipy + tip

Příspěvekod Martin_sazkar » 11. dubna 2016 14:52

Zdravím,

nenašel jsem vhodnější vlákno, tak to hodím zde. Máte někdo tipy na aktuální weby se sázkami? Minimální zárukou nějaké kvality by mělo být alespoň to, že neodstraňují historii tipů. Znáte např. http://sportovnitipyasazky.cz/ - máte s nimi nějakou osobní zkušenost?

Jsem v sázení začátečník, zatím se spíš učím a studuji různé strategie. Povedlo se mi vyhrát menší obnos a rád bych ho reinvestoval do své hry a tohle mi přijde jako vhodná forma.
Martin_sazkar
nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 11. dubna 2016 14:49

Další

Zpět na tipy a analýzy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron