Změnit velikost textu   Napsat e-mail   Verze pro tisk

vyplácení na bwin

Bet365, Unibet, Bwin, Betfair, Expekt, SportingBet, bet-at-home, BetClic aj.
KursovéSázky.info - podrobné informace o online sázení - http://www.kursovesazky.info

vyplácení na bwin

Příspěvekod lolejsn » 23. června 2010 6:12

zdravim,mam problem na bwin,jeste jsem s tama neposlal prachy,obcanku uz jsem tam nahral a vse v poho a kdyz chci vybrat pise to tohle-Momentálně nemůžete požádat o proplacení na Vaši kartu Visa, jelikož jste tuto službu dosud nepoužili, popř. jste se rozhodli neuložit údaje o Vaší kartě Visa.....kde mam nahrat nejake udaje o karte nebo jak to mam udelat?diky za odpoved
lolejsn
 

Re: vyplácení na bwin

Příspěvekod pierre » 23. června 2010 22:04

Ahoj lolejsn, není mi úplně jasné tvůj příspěvek, píšeš, že jsi tam prachy ještě neposlal, ale už je chceš vybírat kartou ?
Ale k výběru, měl by jsi vybírat peníze stejnou metodou jakou jsi je vložil, takže když jsi vkládal přes kartu, tak by tam udaje o karte měl být zanesen. Jestliže jsi posala peníze bankovním převodem, tak by jsi měl požádat o výběr zase bankovním převodem.
jsem admin tohoto fóra ;-)
Uživatelský avatar
pierre
Administrátor
 
Příspěvky: 144
Registrován: 10. října 2008 22:43

vyplácení na bwin

Příspěvekod lilien » 5. srpna 2010 9:02

Zdravím,
po urcite dobe jsem se rozhodl, ze skoncim se vsazenim na bwin a ted bych chtel vybrat penize z meho uctu, jenze tam nemam vic nez 900. Tak se chci zeptat, jestli to pujde udelat tak, ze tam ted nahraju 300 a pak vyberu najednou vsechny penize, co tam mam.
Dik :)
lilien
 

Re: vyplácení na bwin

Příspěvekod pierre » 5. srpna 2010 20:52

Ahoj, asi to bude pro tebe řešení, ale pro jistotu bych mezi vkladem a výběrem nechal nějakou časovou prodlevu a popř. ještě bych provedl alespoň nějakou malou sázku, aby ten výběr nenavazoval hned na vklad.
jsem admin tohoto fóra ;-)
Uživatelský avatar
pierre
Administrátor
 
Příspěvky: 144
Registrován: 10. října 2008 22:43

vyplácení na bwin

Příspěvekod 22boro22 » 27. září 2010 10:35

Dobrý den.
Mám problém s bwin.Před 7 dnami sem si požádal o vyplácení a poslal sem ještě kopii dokladu a stále se mi nik neozval a ani peníze mi nepřišly.
Přišel mi e-mail o přijatí dokladu.To je vše co mi poslali.
Nevím co stým.
Děkuji.
22boro22
 

Re: vyplácení na bwin

Příspěvekod pierre » 12. října 2010 2:05

Ahoj, u bwin výplata někdy trvá trochu déle - bohužel. Zkus jim napsat na email.
jsem admin tohoto fóra ;-)
Uživatelský avatar
pierre
Administrátor
 
Příspěvky: 144
Registrován: 10. října 2008 22:43

vyplácení na bwin

Příspěvekod Psychos » 30. listopadu 2011 17:30

Ahoj, ja bych měl dotaz na vybírání peněz z bwin. Vložil sem peníze jednou bankovnim prevodem jednou pres kartu. Hral sem ruletu do ktere "prevedete" penize jakoby z toho uctu pak s nimi hrajete, ale jak je dostat zpatky abych si je mohl poslat na ucet? V podstate to ted vypada tak, že vpravo nahore u nicku mam zustatek 0.2 kč a vsechny penize jsou v rulete kterou kdyz zapnu tak tam sve penize vidim. Neumim je proste dostat ven.. Poradi mi nekdo jak se to dela? Diky
Psychos
 

vyplácení na bwin

Příspěvekod PavelZ » 11. prosinece 2011 13:13

kdyz mas otevrenou ruletu tak kliknes na "cashier" a nahore jsou zalozky a tam kliknes na "cash out chips" a tim je mas zpet na ucte a ne v rulete :)
PavelZ
 

vyplácení na bwin

Příspěvekod vitakvita » 3. července 2012 20:12

ahoooj mam problem jako vrata ... na bwinu jsem udelal vyber penez ale az potom sem zjistil za musim nejdriiiv odeslat kopii me ID nebo ridicaku muzu to udelat zpetne nebo je to v dupe diik moc
vitakvita
 

Re: vyplácení na bwin

Příspěvekod pierre » 5. července 2012 0:37

Samo, že to můžeš udělat dodatečně.
O peníze se neboj, v nejhorším případě, když se to nezdaří, tak ti je připíšou na účet zpět.
jsem admin tohoto fóra ;-)
Uživatelský avatar
pierre
Administrátor
 
Příspěvky: 144
Registrován: 10. října 2008 22:43

PředchozíDalší

Zpět na online sázkové kanceláře mezinárodní v CZ/SK jazyce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron