Změnit velikost textu   Napsat e-mail   Verze pro tisk

Cinknutá hra

tipy a rady, všeobecně, jak na to
Pokerové.info - podrobné informace o online pokeru - http://www.pokerove.info

Cinknutá hra

Příspěvekod wasil » 9. května 2011 13:36

Ahoj,již nějaký čas hraji poker online a musím říci ,že se divím s čím někteří hráči dorovnají sázku. Řekl bych ,že to je divné a myslím si ,že je i možnost že se tito hráči nějak kouknou na mé karty a dorovnají tak dost značné částky.Jaké máte zkušenosti s tímto problémem? U živého pokru se něco takového často nestává (mě alespoň ne). Myslím si že je to takový podvod na lidi. Ahoj a diky.
wasil
nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 9. května 2011 13:31

Cinknutá hra

Příspěvekod Vonka » 13. května 2011 5:14

wasil píše:Ahoj,již nějaký čas hraji poker online a musím říci ,že se divím s čím někteří hráči dorovnají sázku. Řekl bych ,že to je divné a myslím si ,že je i možnost že se tito hráči nějak kouknou na mé karty a dorovnají tak dost značné částky.Jaké máte zkušenosti s tímto problémem? U živého pokru se něco takového často nestává (mě alespoň ne). Myslím si že je to takový podvod na lidi. Ahoj a diky.



To je klidne mozne, v internetovych hernach se podvadi docela bezne a nabourat ti pecko, ze nekdo sleduje, co na nem delas a s cim hrajes je lehke, tady mas treba navod http://www.onlinepoker.php5.cz/?bonusovy-material-1,29
Vonka
 

Re: Cinknutá hra

Příspěvekod pierre » 14. května 2011 11:03

Ahoj, ono možné je všechno, ale moc reálně to nevidím. Jde o to co hraješ, jestliže hraješ freeroll, nebo nějaký levný turnaj, tak zde se hraje úplně jinak, než u dražších turnajů, nebo cash her apod. U freerollů většina hráčů hraje na risk a prostě je naprosto normální, že třeba hned v prvním rozdání je u stolu s 10-ti hráči 4x all-in. Jde pozorovat veliké rozdíly ve stylu hry podle nákladů na hru, ale i podle herny kde hraješ.
jsem admin tohoto fóra ;-)
Uživatelský avatar
pierre
Administrátor
 
Příspěvky: 144
Registrován: 10. října 2008 22:43

Cinknutá hra

Příspěvekod konykonrad » 26. prosinece 2011 14:01

mě by spíš zajímalo jak se nabourat do herny tak aby viděl karty všech hráčů u stolu
konykonrad
nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 26. prosinece 2011 13:58

Cinknutá hra

Příspěvekod preteq » 18. března 2012 20:50

Lidi neblázněte, je to pouze váš pocit. Zabezpečení těch kasín proti tomuto a jejich kontrola jsou obrovské. Nějaké levárny si nikdo dle mého nemůže dovolit.
Máte rádi poker? Nabízíme kompletní a aktuální informace z online i offline hraní.
preteq
nový člen
 
Příspěvky: 5
Registrován: 26. února 2012 22:33


Zpět na online poker - jak na to

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků