Změnit velikost textu   Napsat e-mail   Verze pro tisk

bonus u bwinu

Bet365, Unibet, Bwin, Betfair, Expekt, SportingBet, bet-at-home, BetClic aj.
KursovéSázky.info - podrobné informace o online sázení - http://www.kursovesazky.info

bonus u bwinu

Příspěvekod hanczen » 6. září 2011 12:26

Dobrý den,
zaregistroval jsem se u Bwin.
V zápětí jsem na nový účet poslal 1000Kč. Bohužel mi doposud nepřišel bonus 100 Kč. Proto se ptám, co musím udělat, aby mi přišel vstupní bonus?

Je možné na bwin vsázet na neprohry? nikde jsem takovouhle nabídku neviděl..

Děkuji za odpověď
hanczen
 

Re: bonus u bwinu

Příspěvekod pierre » 8. září 2011 11:39

ahoj,
patrně ti jde o bonus 1.000 Kč a né uvedený 100 Kč, že ? Bonus získáš pouze tehdy je-li to nas stránce bwin uvedeno, tzn. klikneš-li na banner např. na stránce www.kursovesazky.info, kde je informace o tomto bonusu uvedena na banneru, tak se dostaneš na stránky bwin a jsi přímo informován o tom, že máš nárok na 100% bonus 1.000 Kč. Bonus je ti připsán automaticky. Jestliže jsi však šel přímo na stránky bwin a toto info zde není standartně uvedeno, takže žádný bonus nezískáváš - je to hloupé řešení, ale je to prostě tak. V tomto případě ti poradím jedině napsat na e-mail podporu bwin, žádost o připsání tohoto bonusu.

Ohledně sázení na neprohru - máš asi na mysli dvojtip (např. 10). U bwin je velká nabídka možností vsazení na jednotlivé zápasy, více nabídek najdeš vždy vedle nabídky jednotlivého zápas značku + a číslo (např. +60), když na to klikneš zabrazí se ti nabídka všech možných sázek na tento zápas - +60 znamená 60 dalších možných sázek.
jsem admin tohoto fóra ;-)
Uživatelský avatar
pierre
Administrátor
 
Příspěvky: 144
Registrován: 10. října 2008 22:43


Zpět na online sázkové kanceláře mezinárodní v CZ/SK jazyce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: AustinMn a 10 návštevníků

cron