Změnit velikost textu   Napsat e-mail   Verze pro tisk

Naučit se sázet

tipy a rady o sázení, všeobecně, jak na to
KursovéSázky.info - podrobné informace o online sázení - http://www.kursovesazky.info

Naučit se sázet

Příspěvekod Langusta11 » 3. listopadu 2019 2:35

Ahoj...placené tipy jsou podvod ...ale já osobně A moji 4 kamarádi se kteryma sázím jsme přes kamaráda na fcb našli frajera který sází 19let a prakticky to má jako druhý příjem který mě a kámoše naučil takové věci o sazeni a na co si dávat pozor a eliminovat chyby při sázení...a přiznám se že jsme byli skeptičtí ale zkusili jsme to a dneska se na sazeni koukáme úplně jinak.....máme úspěšnost cca 7 až 8 z 10...nádhera....co se týká peněz...tak jsme se složili...a on bere 1000 kč jako zálohu....a 1000 kč až po nauceni
a cistem zisku 5.000kc...proste jedete teorii a hnef i praxi. My to meli o víkendu...jako vážně je to frajer ...jedná na rovinu...a férově...jmenuje se na facebooku tomáš lang na profilu ma žlutou slezskou orlici...a email má...turboday94@seznam.cz....za mě top!
Langusta11
 

Re: Naučit se sázet

Příspěvekod Kolibrik12 » 3. února 2020 20:22

Ahoj taky mám zkušenost s tímhle borcem a taky jsem velmi spokojený.co slíbil to dodržel a mě osobně pomohl z 20k během 3 týdnů skoro 80k.kdyby takových bylo více
Kolibrik12
nový člen
 
Příspěvky: 4
Registrován: 3. února 2020 20:18

Re: Naučit se sázet

Příspěvekod Pikachu1961 » 28. února 2020 16:23

Ahoj sazkari.
Taky doporučuji VSEMI DESETI.spolupracujeme spolu cca týden a pecka
Pikachu1961
nový člen
 
Příspěvky: 2
Registrován: 28. února 2020 16:08

Naučit se sázet

Příspěvekod PeterCrouch » 31. března 2020 1:19

Ahoj tiperi
Rád bych se taky podělil o zkušenost s tímhle machrem.
Byl jsem velmi spokojen s jeho službou
Přesně vysvětlí poradí i v noci..za ty prachy je to zadarmo.
Za mě určitě palec hooodne nahoru
PeterCrouch
nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 31. března 2020 1:14

Naučit se sázet

Příspěvekod MacgyverMack » 1. června 2020 10:28

Také jsem to zkusil s *****@seznam.cz už v lednu a spolupracujeme dodnes.Coz asi hovoří za vše.Jsem díky němu tolik v plusu že mě sázení začalo bavit a směju se sázkovkám.
MacgyverMack
 

Naučit se sázet

Příspěvekod Hromotluk11 » 28. července 2020 9:28

Ahoj kolegové.
Začal jsem spolupracovat s turboday94.před 3 týdny a je to opravdu poctivý borec a já osobně jsem se naučil takové věci během sázení díky němu.Machr sazkar
Hromotluk11
 


Zpět na sázení - jak na to

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron