Změnit velikost textu   Napsat e-mail   Verze pro tisk

pozitivní zkušenost s placenými tipy

tipy a analýzy na sázení
TipNaTip.cz - nejlepší tipy na sázení a analýzy sázkaře - http://www.tipnatip.cz

pozitivní zkušenost s placenými tipy

Příspěvekod gabmat007 » 24. března 2018 12:17

Ahoj fandové sportovního sázení. Za dobu 5 let co se věnuji sázení jsem vyzkoušela mnoho placených tipů ať už od sázkařů tak i sázkových poradenství. V počátku se vždy dařilo, ale problém byl s dlouhodobou stabilitou a kladnými výsledky. Hledala jsem jiné možnosti a zaujala mě služba, kde mají zapásy na tenis vybírané softwarem. Odpadá lidský faktor, co si kdo myslí, je to čistě o určování reálné pravděpodobnosti. Mají verifikaci na blogabetu narozdíl od pochybných služeb, kde si vytvářejí vlastní ilustrační historii. Investuji s nimi 3 měsíce, dle jejich doporučení na tip dávám 10% mého investičního kapitálu v mém případě 2 tisíce.Každý měsíc jsem si vydělala 2 až 3 tisíce čistého po odečtení měsíčního poplatku 990. Co mně osobně maximálně vyhovuje, že nemusím sázet každý den, takže to zvládne i blondýna jako já:-) Tady je odkaz blablabla. Ať se Vám daří a hlavně ať to vydělává. Gabča
gabmat007
nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 24. března 2018 9:30

pozitivní zkušenost s placenými tipy

Příspěvekod MacgyverMack » 1. června 2020 10:33

Já osobně doporučuji zkusit borce *****@seznam.cz je to opravdový machr. Ma i tady i jinde velmi kvalitní recenze.Mam s ním osobní zkuse ost
MacgyverMack
 


Zpět na tipy a analýzy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron