Změnit velikost textu   Napsat e-mail   Verze pro tisk

Mé zkušenosti s placenými tipy + tip

tipy a analýzy na sázení
TipNaTip.cz - nejlepší tipy na sázení a analýzy sázkaře - http://www.tipnatip.cz

Mé zkušenosti s placenými tipy + tip

Příspěvekod robo » 5. prosinece 2016 13:41

Zdravim ma niekto skusenosti s dampese.blogspot.cz ? vysoke kurzy vysoka vyhernost, cele to vyzera velmi lahke :)
robo
 

Mé zkušenosti s placenými tipy + tip

Příspěvekod ralfik » 8. prosinece 2016 0:46

tak ja bych se chtel podelit o svoji zkusenost.pred ctrnacti dny jsem narazil na stranku prifisazeni.webnode.cz, moc jsem tomu neveril, ale tipy co mi zesila provozovatel teto stranky opravdu vychazi.Sazim tedy jen tipy na ktere dava vetsi sumy, treba sto a vic tisic.zatim jich vyslo 12/13, takze uspesnost nadherna.mel jedinou podminku a to sazet u jeho prefeeovane sazkovky, coz mi vubec nevadi, kdyz budou tipy vychazet.a jestli ma neco za to ze se regnu pres jeho link je mi taky jedno.zatim testuju za dveste na tip a zatim 2100 plus.muzu doporucit
ralfik
 

Mé zkušenosti s placenými tipy + tip

Příspěvekod antonio » 1. února 2017 8:37

Calimero píše:Já jsem začal používat bestsporttip.cz a zatím si nemůžu stěžovat.

Záleží.
antonio
nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 1. února 2017 8:34

Mé zkušenosti s placenými tipy + tip

Příspěvekod hanakl » 17. března 2017 22:49

Dobrý den,se sázením je to občas složité a chce to i praxi.. Na sázení doporučuji stránku (smazáno: odkaz na vlastní web)
hanakl
 

Mé zkušenosti s placenými tipy + tip

Příspěvekod hanakl » 17. března 2017 23:18

Dobrý den, přítel také občas sází na sporty a v poslední době zejména na stránce (smazáno: odkaz opět na vlastní web) a je nadšen.
hanakl
 

Mé zkušenosti s placenými tipy + tip

Příspěvekod David » 29. března 2017 13:02

Trošičku odbočím. Nemáte prosím vás někdo zkušenosti s webem ruleta bez obalu?
David
 

Mé zkušenosti s placenými tipy + tip

Příspěvekod Honzavil » 26. dubna 2017 13:25

Dobry den chci se zeotat jestli mate nekdo zkusenosti s chcisezivitsazenim.cz dekuji. :roll:
Honzavil
 

Mé zkušenosti s placenými tipy + tip

Příspěvekod Jukoš » 24. května 2017 20:24

To by mě taky zajímalo..
Jukoš
 

Mé zkušenosti s placenými tipy + tip

Příspěvekod Libor Navrátil » 17. července 2017 16:30

Zdravím,

Dlouho jsem hledal sázkové poradenství, které by vážně vydělavalo.

Zkusil jsem sazkoveporadenství.cz

- mohu řict, že velká nespokojenost. Nulová aktivita na FB, instagramu. Tipy velka katastrofa, hodně ticketu co nevyšlo ani nezveřejnily.

Dále jsem zkusil Vojtovosazeni.cz

- stejný scenař jak u sazkovehoporadenství.cz , naopak on tu aktivitu na FB měl a velkou a vše dobře rozepisoval tak, abyh to bylo nejvíc duveryhodné. Nedoporucuji.

Co ale doporučuji, tak už druhý měsíc sázím podle detailbet.cz

- přijde mi jako nejvíc profesionální portal z jmenovaných.

1) nemá nikde potřebu na halvní strance psat že jsou nejlepší, co všechno vyhrali a potodobně. To je první věc která mně zaujala.

2) Další věc, která mně zaujala je ta, že web maji ve 3 jazycích a velmi dobře přeloženo.

3) Tipy vycházejí a jsem spokojenej, že alespon nějaky poradenství to bere profesionálně a snaží se. Ceny nejsou vysoke a mužu jedine doporučit.

4) a ještě maji takovou vychytavku, která mně mile překvapila. Každý registrovaný najde v administraci promo sekci, díky které si muže vydělat a to tak, že přivede dalšího klienta.

To je muj názor a pohled ohledně poradenství.
Libor Navrátil
 

Mé zkušenosti s placenými tipy + tip

Příspěvekod XXX » 25. července 2017 13:55

Libor Navrátil píše:Zdravím,

Dlouho jsem hledal sázkové poradenství, které by vážně vydělavalo.

Zkusil jsem sazkoveporadenství.cz

- mohu řict, že velká nespokojenost. Nulová aktivita na FB, instagramu. Tipy velka katastrofa, hodně ticketu co nevyšlo ani nezveřejnily.

Dále jsem zkusil Vojtovosazeni.cz

- stejný scenař jak u sazkovehoporadenství.cz , naopak on tu aktivitu na FB měl a velkou a vše dobře rozepisoval tak, abyh to bylo nejvíc duveryhodné. Nedoporucuji.

Co ale doporučuji, tak už druhý měsíc sázím podle detailbet.cz

- přijde mi jako nejvíc profesionální portal z jmenovaných.

1) nemá nikde potřebu na halvní strance psat že jsou nejlepší, co všechno vyhrali a potodobně. To je první věc která mně zaujala.

2) Další věc, která mně zaujala je ta, že web maji ve 3 jazycích a velmi dobře přeloženo.

3) Tipy vycházejí a jsem spokojenej, že alespon nějaky poradenství to bere profesionálně a snaží se. Ceny nejsou vysoke a mužu jedine doporučit.

4) a ještě maji takovou vychytavku, která mně mile překvapila. Každý registrovaný najde v administraci promo sekci, díky které si muže vydělat a to tak, že přivede dalšího klienta.

To je muj názor a pohled ohledně poradenství.


Dobrý den,
můžu se zeptat? To je web vašeho kamaráda nebo kolik vám platí za takovéto recenze?
Děkuji
XXX
 

PředchozíDalší

Zpět na tipy a analýzy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron