Změnit velikost textu   Napsat e-mail   Verze pro tisk

Tipy na EURO 2016

tipy a analýzy na sázení
TipNaTip.cz - nejlepší tipy na sázení a analýzy sázkaře - http://www.tipnatip.cz

Tipy na EURO 2016

Příspěvekod Jasminek » 25. června 2016 0:48

Ahoj,
zakládám toto vlákno pro vkládání tipů probíhajícího EURA 2016. Jsou před námi vyřazovací zápasy, tak jak to vidíte? Nějaké zajímavé tipy pro inspiraci ;) ??

Díky!
Jasminek
nový člen
 
Příspěvky: 6
Registrován: 28. května 2016 13:02

Tipy na EURO 2016, Wales - Sev. Irsko

Příspěvekod Jasminek » 25. června 2016 9:50

Ahoj,
jak vidíte dnešní zápas Wales Severní Irsko? Já teda nevím ale přijde mi, že kurz cca 2,00 na Wales není vůbec špatný. Jako asi to nebude nějak jednoznačné, ale i tak je kvalita jasně na straně Walesu. Nevěřím že se Sev. Irsko dokáže gólově prosadit a hrát na 0:0 se prakticky nedá. Nějaká analýza vyšla i na mé oblíbené stránce betarena.cz ale tam se k tomu krom autora zatím nikdo nevyjádřil.

Přeci jen když vezmu v potaz co zatím Severní Irové předvedli, měl by je Wales ač to není žádná kombinační "válec" prostě přehrát. Zvažuji vyšší vklad na toto utkání a rád bych znal názory dalších lidí.

Dále se mi zdá celkem hratelný i cca 1,70 na postup Poláků. Švýcaři mne ve třech odehraných zápasech absolutně nepřesvědčili a Poláci by to měli urvat...
Dík za feedback!
Jasminek
nový člen
 
Příspěvky: 6
Registrován: 28. května 2016 13:02

Belgie vs. Wales, EURO 2016

Příspěvekod Jasminek » 1. července 2016 9:41

Ahoj,
čtvrtfinálový zápas mezi Belgií a Walesem se blíží. Na toto utkání se moc těším a jsem zvědav především na hru Belgie. Jinou možnsot než sázka na Belgií zde nevidím. Bližší info k tomuto utkání zde betarena.cz.

Jak to vidíte Vy? Sázka na výhru Belgie a možnost že padnou 2 a více branek mi přijde super ;)
Jasminek
nový člen
 
Příspěvky: 6
Registrován: 28. května 2016 13:02


Zpět na tipy a analýzy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron