Změnit velikost textu   Napsat e-mail   Verze pro tisk

sázkařské poradenství

tipy a rady o sázení, všeobecně, jak na to
KursovéSázky.info - podrobné informace o online sázení - http://www.kursovesazky.info

sázkařské poradenství

Příspěvekod wwwBets » 12. dubna 2010 19:06

Dobrý den, dovolte mně abych vás oslovil s nabídkou profesionální spolupráce ohledně kurzového sázení.
Jediné co potřebujete je počáteční kapitál 5000kč a založené účty u (Tipsport, Fortuna nebo Chance) účty u jiných výhodou...
Naše skupina 7-sázkařů se skládá z profíků co se sázením živí a mají kontakty na bookmakery. Pravidelné měsíční výdělky vykazujeme v rozmezí 30 000-100 000kč. V současné době evidujeme 40-spokojených uživatelů o naše služby a další se hlásí, pokud máte někdo zájem přidat se k nám, stačí nás kontaktovat na náš mail: vymazán
wwwBets
nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 12. dubna 2010 19:04

sázkařské poradenství

Příspěvekod profiprofit » 26. dubna 2010 19:37

= = = = = = = = = SÁZKAŘSKÉ PORADENSTVÍ = = = = = = = = = =
Dobrý den, dovolte mně abych vás oslovil s nabídkou profesionální spolupráce ohledně kurzového sázení.
Jediné co potřebujete je počáteční kapitál 5000kč a založené účty u (Tipsport, Fortuna nebo Chance) účty u jiných SK výhodou...Naše skupina 8-profi-sázkařů se sázením živí a mají kontakty na bookmakery. Pravidelné měsíční výdělky vykazujeme v rozmezí 50 000-150 000kč. V současné době evidujeme 60-spokojených uživatelů o naše služby a další se hlásí, pokud máte někdo zájem přidat se k nám, stačí nás kontaktovat na náš mail: vymazán
================================================
profiprofit
nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 26. dubna 2010 19:34

Re: sázkařské poradenství

Příspěvekod stefanhaulik » 13. října 2010 17:40

mam zaujem
stefanhaulik
nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 13. října 2010 17:20

Re: sázkařské poradenství

Příspěvekod pierre » 14. října 2010 11:33

Chtěl jsem tyto příspěvky vymazat, pro zřejmý podvod, ale myslel jsem, že si to každý přebere a uvědomí. Tak na to teda alespoň zde upozorním.
jsem admin tohoto fóra ;-)
Uživatelský avatar
pierre
Administrátor
 
Příspěvky: 144
Registrován: 10. října 2008 22:43

sázkařské poradenství

Příspěvekod Tomáš » 23. ledna 2014 18:33

Zdravím všechny sázkaře :-)
Rozhodl jsem se, že se podělím o své dlouholeté zkušenosti se sázením jistých sázek (bez matematického rizika prohry) a pomohu každému, kdo by měl o toto zájem. Vše funguje pouze na vzájemné domluvě. Pokud by měl někdo zájem, nebojte se mně ozvat, ale nikoho nepřemlouvám! :-) best-betting@email.cz
good luck
Tomáš
 

sázkařské poradenství

Příspěvekod honya1414 » 23. října 2014 10:52

Zdravím, nabízím Vám free tipy
honya1414
 

sázkařské poradenství

Příspěvekod Jasminek » 11. června 2016 10:22

Ahoj,
nerad to přiznávám, ale před několika lety jsem se taky nechal "nalákat" :oops: podobnýma lidma, kteří garantují zaručené zhodnocení peněz pokud člověk vloží částku XY a bude sázet podle jejich modělů či analýz. Nikdy to nefungovalo tak jak všichni slibovali nebo jinak "garantovali". Bohužel těch důvěřivých lidí je stále strašně moc a bude těžké tyto podvodníky vymýtit. Pro mě nejdůležitější nějaká historie sázkaře a k aktuálnímu tipu potom pak vsazený tiket. Samotná analýza,k terá není podložena nějakým vklad dle možností každého sázkaře vnímám jako méně důvěryhodnou. Docela se mi líbí tipy Dobbyho, který pravidelně přispívá na BetAreně. Jde fakt vidět že ten člověk tomu rozumí a jde o skutečného profesionála. Logicky takových lidí(těch co se živí sázením) je poměrně málo. Pak si otevřu několik webů kde na mě vyskočí "zaručené příběhy sázkařů", kteří vydělávají na sázení desítky tisíc měsíčně, ale nevidím jediný tiket, žádnou historii a celkově to pak působí spíše úsměvně :geek: . U toho Dobbyho je fajn i to, že tipy jsou zdarma a všem dostupné + na tom webu jedou tipovačky zdarma o fajn ceny a vychází tam zajímavé články. Škoda, že k Dobbyho tipům sem tam přidám i svoje "tutovky" a často tím sesmolím celý lístek :roll:
!!! autor Jasminek propaguje svůj web jakoby nadšený uživatel, tak pozor - admin
Jasminek
nový člen
 
Příspěvky: 6
Registrován: 28. května 2016 13:02


Zpět na sázení - jak na to

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků