Změnit velikost textu   Napsat e-mail   Verze pro tisk

premium tipy ?

tipy a analýzy na sázení
TipNaTip.cz - nejlepší tipy na sázení a analýzy sázkaře - http://www.tipnatip.cz

premium tipy ?

Příspěvekod Aven » 3. března 2015 20:29

Dobrý den, chci se zeptat jaký máte názor na placené tipy a jestli to funguje po případě co by jste doporučili. Přivídělek bokem se hodí. díky z názory :)
Aven
 

Re: premium tipy ?

Příspěvekod Ivory1 » 26. dubna 2015 15:06

Já osobně mám dvě zkušenosti. První bohužel byla hned negativní, kdy jsem klasicky naletěl na známý podvod chcisezivitsazenim.cz.
Mělo by to být hned jasný podle vzhledu stránek a neprofesionalitě v komunikaci. Ale holt jsem dal na komentáře na facebooku, kde to lidi jen chválej. Zpětně jsem zjistil proč - negativní komentáře mažou a uživatele blokují - to se mi totiž stalo.

Druhá zkušenost už je pozitivní, když jsem začal odebírat tipy od betclub.cz.
První týden jsem měl v plusu, zaplatil jsem druhý a byl sem cca na svým, ale včetně předplatného v mínusu. Archiv seděl a jednali o poznání líp než předchozí parta lumpů. Výhoda byla, že když jsem se chtěl na něco zeptat tak mají na webu online Live chat, takže to šlo řešit okamžitě. Objednal jsem si i další jejich balíčky a něco vydělal. Nebudu psát kolik, ať tu nedělám zbytečnou reklamu, každý ať si udělá názor sám.

Aktuálně sázím jen podle sebe. Baví mě to víc a zažívám víc napětí. Nicméně betclub.cz pořád funguje a já měl zkušenost pozitivní. Co opravdu nedoporučuji je třeba to zmíněný chcisezivitsazenim.cz nebo známé vojtovosazeni.cz. Dokonce jsem slyšel názory, že to dělá oboje jeden hajzlík.
Ivory1
nový člen
 
Příspěvky: 3
Registrován: 29. ledna 2015 17:38

Re: premium tipy ?

Příspěvekod majkloos » 12. května 2015 16:12

Jak již zmínil Ivory. Souhlasím s ním.
majkloos
nový člen
 
Příspěvky: 2
Registrován: 12. května 2015 14:35

premium tipy ?

Příspěvekod barci02 » 16. dubna 2016 9:31

Předpokládám že tohle bude taky podvodník. Máte někdo zkušenost?
https://www.facebook.com/Limited-Editio ... 378166679/
barci02
 

premium tipy ?

Příspěvekod niji » 22. dubna 2022 13:04

Or maybe someone had experience downloading or working online with free software on the Internet? I need to try it now, so far I've found convert ai to png here, it seems to be free, and in general it fits one hundred percent, but I'm afraid of scammers and everything else, so I'm asking. Have you used it?
niji
nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 21. dubna 2022 15:24


Zpět na tipy a analýzy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron