Změnit velikost textu   Napsat e-mail   Verze pro tisk

Jak se seznámit online?

tipy a analýzy na sázení
TipNaTip.cz - nejlepší tipy na sázení a analýzy sázkaře - http://www.tipnatip.cz

Jak se seznámit online?

Příspěvekod Petergoff » 17. ledna 2024 20:10

Ahoj všichni. Mám zájem se seznámit s někým online pro vážný vztah nebo dobrodružství na jednu noc. Pokud máte nějaké informace, budu rád, když mi je sdělíte, protože jsem po začátku covidu velmi osamělý. Myslím, že mě hodně lidí chápe.
Petergoff
nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 17. ledna 2024 20:09

Jak se seznámit online?

Příspěvekod GreyUly » 17. ledna 2024 20:12

Ahoj. Na internetu najdete mnoho seznamek. Obvykle tam najdete dívky na jednu noc nebo na dlouhodobý vztah. Já ti doporučuji 774570406, protože se mi tam podařilo najít dívku, se kterou jsme před pár dny strávili žhavou noc. Jsem si jistý, že tam najdeš spoustu dívek, protože tam jsou profily s fotkami a videi každé dívky. hodně štěstí při hledání!
GreyUly
 

Jak se seznámit online?

Příspěvekod Amanda » 17. ledna 2024 20:13

GreyUly píše:Ahoj. Na internetu najdete mnoho seznamek. Obvykle tam najdete dívky na jednu noc nebo na dlouhodobý vztah. Já ti doporučuji 774570406, protože se mi tam podařilo najít dívku, se kterou jsme před pár dny strávili žhavou noc. Jsem si jistý, že tam najdeš spoustu dívek, protože tam jsou profily s fotkami a videi každé dívky. hodně štěstí při hledání!



Naprosto s vámi souhlasím! Myslím, že tento způsob je nejpraktičtější! Děkuji za radu!
Amanda
 


Zpět na tipy a analýzy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků