Změnit velikost textu   Napsat e-mail   Verze pro tisk

Daily Fantasy Sports v Evropě

co se jinám nevešlo

Daily Fantasy Sports v Evropě

Příspěvekod M-Pow » 24. srpna 2016 16:51

Zdravím sázkaře,

určitě jste už alespoň zaslechli o fantasy sportech, v Česku se tomu věnuje například Fanliga a v minulosti také fantasy na Sport.cz. V Americe se v posledních letech rozjel obrovský fenomén Daily Fantasy Sports, který boří zavedená pravidla fantasy soutěží na celý rok a zavedl turnaje na jednotlivá kola. Zároveň přidal hru o peníze, takže to má blízko k sázení. Každý týden (v případě hokeje i každý den) dají vyhrát zajímavé částky.

V Evropě Daily Fantasy Sports pomalu začíná, je pár evropských heren, které se této hře věnují. Prizepooly dosahují od €1000 klidně až po €5000, záleží na každém týdnu. Pokud to někoho zaujme, budu rád. Jedná se o velice zábavnou hru která propojuje sázení, statistické znalosti a odhad ve sportu. Nejvíce oblibená je Premier League a bude i Světový pohár v hokeji nebo NHL.

Obrázek

Jestli to někoho zaujalo, navštivte http://www.fantasyman.cz, první web, který se Daily Fantasy Sports věnuje. Jsou na něm napsány strategie a pravidelně se přidávají analýzy.

Děkuji za váš čas!
M-Pow
nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 24. srpna 2016 16:45

Daily Fantasy Sports v Evropě

Příspěvekod Hamannche » 2. února 2022 9:47

Dříve jsem sázel velmi rád, ale pak mi došlo, že to není vůbec výhodné, a tak jsem se rozhodl najít si nový koníček. Naštěstí můj bratr je lovec a bylo snadné požádat ho, aby mě vycvičil, protože je to stejně zajímavé, ale šance na zisk nebo oběd jsou mnohem větší. Už jsme s ním několikrát vyrazili na lov a dokonce jsem jednou mohl spatřit zajíce tímto pohledem. https://www.atneu.com/cz/thermal-scope-mars-hd ale nikdy jsem nemohl vystřelit. To vyžaduje čas a praxi.
Hamannche
 


Zpět na ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron