Změnit velikost textu   Napsat e-mail   Verze pro tisk

černý pátek 15.4. pro poker herny a USA hráče

PokerStars, FullTiltPoker, TitanPoker, ParadisePoker, Unibet poker, Bwin poker aj.
Pokerové.info - podrobné informace o online pokeru - http://www.pokerove.info

černý pátek 15.4. pro poker herny a USA hráče

Příspěvekod pierre » 23. dubna 2011 10:59

Americká vláda zahájila útok proti společnostem, které přes přísný zákaz online gamblingu pro občany USA, tento zákaz obcházeli a umožňovali občanům USA i přesto hrát v jejich poker hernách. Proto v pátek 15.4. bylo FBI zabaveno několik com domén těchto významných poker heren jako PokerStars, FulTiltPoker, UB a AbsolutePoker. Přestože se toto obvinění netýkalo ostatních hráčů mimo USA, bylo všem hráčům zkomplikován přístup na web těchto společností a proto si musely tyto společnosti operativně zařídit nové domény pro jejich stránky - PokerStars.eu, FullTiltPoker.co.uk.

Nyní, týden po černém pátku, jsou již domény com opět přístupné (pro neUSA hráče), společnosti odmítají obvinění a v současnosti se snaží provést výplatu USA hráčům. FullTiltPoker se opět vrátil na com doménu, PokerStars nadále zůstává na nové eu doméně, na kterou je com přesměrovaná. Současná situace by neměla mít vliv na ostatní hráče a poker herny pokračují bez problémů dále, ale odliv USA hráčů zapříčinil pokles hráčů u poker herny PokerStars o 24% a u FullTiltPoker dokonce o 48% (u sítě Cerus - AbsolutPoker a UB ještě o něco více 53% a jejich com domény jsou stále nefukční).

Nyní není ještě známo jaké přesně bude mít obvinění následky - hlavně finanční, ale je pravděpodobné, že to tyto poker herny ustojí, vzhledem k svému dominantnímu postavení na trhu.
jsem admin tohoto fóra ;-)
Uživatelský avatar
pierre
Administrátor
 
Příspěvky: 144
Registrován: 10. října 2008 22:43

Zpět na online poker herny v CZ/SK jazyce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron